Avatar


Blok „Avatar“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit profilový obrázek (avatar) uživatele na vašem webu. Tento blok může být použit například v profilových stránkách uživatele, komentářích nebo jiných místech, kde je potřeba zobrazit profilový obrázek uživatele.

Zde je popis bloku „Avatar“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Avatar“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Avatar“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Avatar“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení uživatele: Po přidání bloku „Avatar“ můžete vybrat uživatele, jehož avatar chcete zobrazit. To může být buď konkrétní uživatel na vašem webu nebo uživatel, který je spojen s konkrétním obsahem, například autorem příspěvku nebo komentátorem.
  3. Nastavení velikosti a stylu (nepovinné): Můžete upravit velikost zobrazeného avataru a další stylové vlastnosti pomocí vlastního CSS, pokud je to potřeba.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je avatar zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Avatar“ je užitečný pro personalizaci obsahu na vašem webu a poskytuje uživatelům vizuální identifikaci osob, které jsou spojeny s určitým obsahem. Pomáhá vytvořit interaktivní a přizpůsobené uživatelské zážitky a zlepšuje interakci uživatelů s vaším webem.