Ikony sociálních sítí


Blok „Ikony sociálních sítí“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vložit na stránku nebo do příspěvku ikony spojené s různými sociálními sítěmi. Tento blok je užitečný pro zobrazení odkazů na vaše sociální profily a umožňuje uživatelům snadno se dostat na vaše stránky na různých platformách.

Zde je popis bloku „Ikony sociálních sítí“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Ikony sociálních sítí“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok ikon sociálních sítí, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Ikony sociálních sítí“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení odkazů: Po přidání bloku můžete nastavit odkazy na vaše profily na různých sociálních sítích. Každá ikona může mít vlastní URL odkazující na váš profil.
  3. Výběr ikon: Můžete vybrat ze seznamu dostupných ikon sociálních sítí a přiřadit je k odpovídajícím odkazům.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení ikon sociálních sítí pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou ikony sociálních sítí zobrazeny tak, jak jste zamýšleli, a že odkazují na správné sociální profily.

Blok „Ikony sociálních sítí“ je užitečný pro propojení vašich webových stránek s různými sociálními sítěmi a umožňuje uživatelům snadný přístup k vašim profilům na těchto platformách. Pomáhá rozšířit vaši online přítomnost a zlepšit komunikaci se čtenáři a zákazníky.