Jméno autora


Blok „Jméno autora“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje vložit do obsahu příspěvku jméno autora. Tento blok je užitečný pro zobrazení jména autora bez dalších informací, jako je biografie nebo fotografie.

Zde je popis bloku „Jméno autora“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Jméno autora“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Jméno autora“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Jméno autora“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení autora: Po přidání bloku „Jméno autora“ můžete vybrat konkrétního autora nebo uživatele, jehož jméno chcete zobrazit.
  3. Zobrazení jména autora: Blok „Jméno autora“ automaticky zobrazí jméno vybraného autora bez dalších informací, jako je biografie nebo fotografie.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení jména autora pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je jméno autora zobrazeno tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Jméno autora“ je užitečný pro zobrazení jména autora bez dalších informací, což může být užitečné v různých částech vašeho webu, jako jsou stránky s příspěvky, kde je důležité zdůraznit jméno autora. Poskytuje prostředky pro personalizaci obsahu a zlepšuje uživatelský zážitek.