Komentáře


Blok „Komentáře“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit komentáře k danému příspěvku na vašem blogu. Tento blok umožňuje uživatelům snadno přidávat své komentáře a interagovat s obsahem.

Zde je popis bloku „Komentáře“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Komentáře“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Komentáře“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Komentáře“ a klikněte na něj.
  2. Zobrazení komentářů: Blok „Komentáře“ automaticky zobrazí komentáře k danému příspěvku, pokud jsou k dispozici.
  3. Nastavení počtu komentářů (nepovinné): Můžete nastavit, kolik komentářů se zobrazí přímo v bloku. Pokud jich je více, bude k dispozici možnost načíst další komentáře.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení komentářů pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou komentáře zobrazeny tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídají vašim požadavkům.

Blok „Komentáře“ je užitečný pro interakci s čtenáři a umožňuje jim vyjadřovat svůj názor nebo se zapojit do diskuse ohledně obsahu vašeho blogu. Poskytuje prostředky pro zapojení komunity a zlepšuje uživatelskou zkušenost.