Logo stránek

Blok „Logo stránek“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje vložit logo nebo značku vašeho webu do stránky nebo příspěvku. Tento blok je užitečný pro zobrazení identity vašeho webu a poskytuje uživatelům vizuální znak, který je snadno rozpoznatelný.

Zde je popis bloku „Logo stránek“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Logo stránek“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok logo stránek, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Logo stránek“ a klikněte na něj.
  2. Nahrání loga: Po přidání bloku „Logo stránek“ můžete nahrát logo ze svého počítače nebo vybrat již nahráno ze své knihovny médií v WordPress.
  3. Nastavení velikosti a zarovnání (nepovinné): Můžete nastavit velikost loga a jeho zarovnání na stránce.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení loga pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je logo zobrazeno tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim očekáváním.

Blok „Logo stránek“ je důležitým prvkem designu vašeho webu a pomáhá vytvořit jednotnou a profesionální vizuální identitu. Umožňuje uživatelům snadno identifikovat váš web a přispívá k lepší uživatelské zkušenosti.