Naformátováno

Blok „Naformátováno“ v editoru Gutenberg pro WordPress poskytuje uživatelům možnost vložit obsah, který není podřízen standardnímu formátování editoru. Tento blok je užitečný pro vkládání obsahu, který vyžaduje specifické formátování nebo nechce být ovlivněn stylovými prvky editoru.

Popis bloku „Naformátováno“:

  1. Volnost formátování: Uživatelé mohou v bloku „Naformátováno“ vložit libovolný obsah, který není ovlivněn standardními styly editoru. To může zahrnovat čistý text, kód, HTML značky nebo jiný obsah, který vyžaduje specifické formátování.
  2. Bez odsazení a zarovnání: Obsah v bloku „Naformátováno“ není automaticky odsazen ani zarovnán podle stylů editoru. To umožňuje uživatelům plnou kontrolu nad vzhledem obsahu.
  3. Možnost vkládání kódu: Blok „Naformátováno“ je často používán pro vložení kódu nebo HTML značek, které by jinak mohly být narušeny standardním formátováním editoru. To umožňuje uživatelům zobrazit kód nebo vložit vlastní HTML obsah bez obav o jeho formátování.
  4. Flexibilita: Blok „Naformátováno“ je flexibilním prvkem, který umožňuje uživatelům vložit libovolný obsah bez omezení formátování. To je užitečné pro vytváření stránek s unikátním vzhledem nebo pro vkládání obsahu s specifickými požadavky na formátování.

Blok „Naformátováno“ poskytuje uživatelům v editoru Gutenberg pro WordPress možnost vložit obsah bez omezení formátování a stylových prvků, což je užitečné pro prezentaci specifických typů obsahu nebo pro zachování konzistence vzhledu.