Navigace


Blok „Navigace“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje vložit do stránky nebo příspěvku navigační menu. Tento blok umožňuje uživatelům snadno navigovat po různých částech vašeho webu a přistupovat k různým stránkám nebo kategoriím.

Zde je popis bloku „Navigace“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Navigace“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok navigace, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Navigace“ a klikněte na něj.
  2. Výběr menu: Po přidání bloku „Navigace“ vyberte menu, které chcete zobrazit. Můžete vybrat již existující menu v administraci WordPress nebo vytvořit nové.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Můžete upravit styl zobrazení navigačního menu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je navigační menu zobrazeno tak, jak jste zamýšleli, a že uživatelé mohou snadno navigovat po vašem webu.

Blok „Navigace“ je užitečný pro zajištění jednoduché a přehledné navigace na vašem webu. Pomáhá uživatelům snadno najít různé části vašeho webu a zlepšuje uživatelský zážitek.


Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *