Název archivu


Blok „Název archivu“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit název archivu, například název kategorie, štítku nebo data archivu, na vašem webu. Tento blok je užitečný pro organizaci obsahu a umožňuje uživatelům snadno navigovat mezi různými archivy.

Zde je popis bloku „Název archivu“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Název archivu“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Název archivu“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Název archivu“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení zobrazení názvu archivu: Blok „Název archivu“ automaticky zobrazí název aktuálního archivu, jako je název kategorie, štítku nebo data archivu, na kterém se uživatel nachází.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení názvu archivu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je blok „Název archivu“ zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Název archivu“ je užitečný pro identifikaci aktuálního archivu a umožňuje uživatelům snadno navigovat mezi různými částmi vašeho webu. Poskytuje prostředky pro lepší organizaci obsahu a zlepšuje uživatelský zážitek.