Název výsledků hledání


Blok „Název výsledků hledání“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit název výsledků hledání na vašem webu. Tento blok je užitečný pro identifikaci a vizualizaci výsledků vyhledávání, což zlepšuje uživatelskou zkušenost a usnadňuje navigaci na stránce.

Zde je popis bloku „Název výsledků hledání“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Název výsledků hledání“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Název výsledků hledání“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Název výsledků hledání“ a klikněte na něj.
  2. Zobrazení názvu výsledků hledání: Blok „Název výsledků hledání“ automaticky zobrazí název výsledků hledání, který může obsahovat například „Výsledky hledání pro: [hledaný výraz]“.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení názvu výsledků hledání pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je blok „Název výsledků hledání“ zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Název výsledků hledání“ je užitečný pro identifikaci výsledků vyhledávání na vašem webu a usnadňuje uživatelům orientaci. Poskytuje prostředky pro lepší organizaci obsahu a zlepšuje uživatelský zážitek.