Nejnovější příspěvky

Blok „Nejnovější příspěvky“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vložit na stránku nebo do příspěvku seznam nejnovějších příspěvků z vašeho blogu. Tento blok automaticky zobrazuje seznam příspěvků podle data jejich publikace, což umožňuje uživatelům snadno procházet nejnovější obsah.

Zde je popis bloku „Nejnovější příspěvky“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Nejnovější příspěvky“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok nejnovějších příspěvků, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Nejnovější příspěvky“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení počtu příspěvků: Po přidání bloku „Nejnovější příspěvky“ můžete nastavit, kolik nejnovějších příspěvků chcete zobrazit.
  3. Nastavení způsobu zobrazení: Můžete také nastavit, zda chcete zobrazit pouze názvy příspěvků, nebo také jejich náhledové obrázky a popisy.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení nejnovějších příspěvků pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou nejnovější příspěvky zobrazeny tak, jak jste zamýšleli.

Blok „Nejnovější příspěvky“ je užitečný pro prezentaci nejnovějšího obsahu na vašem blogu a umožňuje návštěvníkům snadný přístup k aktuálním informacím. Pomáhá udržovat obsah aktuální a zvýšit návštěvnost vašeho webu.