Pokračovat ve čtení


Blok „Pokračovat ve čtení“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje vložit odkaz nebo tlačítko, které čtenáře naviguje k pokračování ve čtení příspěvku na jiné stránce. Tento blok je užitečný pro příspěvky, které mají rozsáhlý obsah a čtenáře by mohlo zajímat pokračování na další stránce.

Zde je popis bloku „Pokračovat ve čtení“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Pokračovat ve čtení“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Pokračovat ve čtení“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Pokračovat ve čtení“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení textu a odkazu (nepovinné): Můžete upravit text, který se zobrazí na tlačítku nebo odkazu, a nastavit cílovou URL, na kterou se má uživatel přesměrovat, pokud klikne na tlačítko nebo odkaz.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení tlačítka nebo odkazu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je blok „Pokračovat ve čtení“ zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Pokračovat ve čtení“ je užitečný pro příspěvky s rozsáhlým obsahem, které byly rozděleny do několika stránek, a umožňuje čtenářům snadno pokračovat v čtení na další stránce. Poskytuje prostředky pro zlepšení uživatelské zkušenosti a usnadňuje orientaci uživatelů na vašem webu.