Popis položky


Blok „Popis položky“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje přidat popis k obsahu, jako jsou obrázky, odkazy nebo jiné položky na stránce. Tento blok poskytuje možnost doplnit detaily o položce a zlepšit uživatelskou zkušenost.

Zde je popis bloku „Popis položky“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Popis položky“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Popis položky“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Popis položky“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení obsahu popisu: Blok „Popis položky“ vám umožňuje vložit textový obsah, který popisuje položku na stránce. Může to být například krátký popis obrázku, odkazu nebo jiného obsahu.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení textu popisu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky, abyste se ujistili, že je blok „Popis položky“ zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Popis položky“ je užitečný pro poskytnutí dalších informací o obsahu na stránce a zlepšení uživatelské zkušenosti. Pomáhá uživatelům lépe porozumět obsahu a poskytuje prostředky pro detailní popis jednotlivých položek na vašem webu.