Popis webu


Blok „Popis webu“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje vložit krátký popis nebo úvodní text na vaše stránky. Tento blok je užitečný pro prezentaci vašeho webu a poskytuje uživatelům stručný náhled obsahu nebo informací, které na webu naleznou.

Zde je popis bloku „Popis webu“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Popis webu“: Klikněte na místo, kam chcete vložit popis webu, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Popis webu“ a klikněte na něj.
  2. Napsání textu popisu: Po přidání bloku „Popis webu“ napište krátký text, který popisuje obsah nebo účel vašeho webu. Můžete zde uvést klíčové informace, nabídky, cíle webu nebo jiné relevantní informace.
  3. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení textu popisu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je popis webu zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že je dobře viditelný a čitelný.

Blok „Popis webu“ pomáhá poskytnout uživatelům rychlý a jasný náhled toho, co mohou na vašem webu očekávat. Je to skvělý nástroj pro prezentaci obsahu a cílů vašeho webu a pomáhá zlepšit uživatelský zážitek.