Předchozí příspěvek


Blok „Předchozí příspěvek“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit odkaz na předchozí příspěvek na vašem blogu. Tento blok je užitečný pro navigaci mezi příspěvky a umožňuje čtenářům snadno procházet obsah vašeho webu v opačném směru.

Zde je popis bloku „Předchozí příspěvek“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Předchozí příspěvek“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Předchozí příspěvek“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Předchozí příspěvek“ a klikněte na něj.
  2. Zobrazení odkazu na předchozí příspěvek: Blok „Předchozí příspěvek“ automaticky zobrazí odkaz na předchozí příspěvek na vašem blogu.
  3. Nastavení textu odkazu (nepovinné): Můžete upravit text odkazu, který se zobrazí na vašem webu. Například místo „Předchozí příspěvek“ můžete použít jiný text, který lépe odpovídá vašim preferencím.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení odkazu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je odkaz na předchozí příspěvek zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Předchozí příspěvek“ je užitečný pro navigaci mezi příspěvky na vašem blogu a umožňuje čtenářům snadný způsob, jak procházet obsah vašeho webu v opačném směru. Poskytuje prostředky pro zlepšení uživatelské zkušenosti a usnadňuje orientaci uživatelů na vašem webu.