Přihlásit / odhlásit

Blok „Přihlásit / odhlásit“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje uživatelům na vašem webu přihlásit se nebo odhlásit. Tento blok poskytuje uživatelům jednoduchý způsob správy jejich účtu přímo z obsahu.

Zde je popis bloku „Přihlásit / odhlásit“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Přihlásit / odhlásit“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Přihlásit / odhlásit“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Přihlásit / odhlásit“ a klikněte na něj.
  2. Zobrazení přihlašovacího/odhlašovacího formuláře: Blok „Přihlásit / odhlásit“ automaticky zobrazí formulář, který umožňuje uživatelům přihlásit se nebo odhlásit.
  3. Zkontrolování stavu přihlášení: Pokud uživatel již je přihlášen, zobrazí se možnost odhlásit. Pokud uživatel není přihlášen, zobrazí se možnost přihlásit.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud to chcete, můžete upravit styl zobrazení formuláře přihlášení / odhlášení pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je blok „Přihlásit / odhlásit“ zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Přihlásit / odhlásit“ je užitečný pro uživatele, kteří chtějí mít možnost spravovat svůj účet přímo z obsahu. Poskytuje jednoduchý a přehledný způsob, jak se přihlásit nebo odhlásit, a přispívá k uživatelskému pohodlí a interaktivitě na vašem webu.