Řádek

Blok „Řádek“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vytvářet strukturu vaší stránky pomocí horizontálních řádků, což je základní prvek pro organizaci obsahu do různých částí a sloupců.

Zde je popis bloku „Řádek“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Řádek“: Klikněte na místo, kde chcete vložit blok řádku, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Řádek“ a klikněte na něj.
  2. Výběr rozložení řádku: Po přidání bloku „Řádek“ vyberte požadované rozložení pro řádek. Můžete vybrat jednoduchý řádek s jedním sloupcem nebo složitější rozložení s více sloupci.
  3. Přidání obsahu do sloupců: Po výběru rozložení řádku můžete začít přidávat obsah do jednotlivých sloupců. Klikněte na každý sloupec a přidejte obsah pomocí bloků nebo textu podle vašich potřeb.
  4. Upravte styl řádku (nepovinné): Blok „Řádek“ vám může poskytnout možnosti úpravy stylu, jako je nastavení pozadí, ohraničení, odstupů a dalších vizuálních vlastností řádku.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je obsah v řádku správně uspořádán a zobrazuje se tak, jak jste zamýšleli.

Blok „Řádek“ je základním stavebním prvkem pro vytváření komplexních rozložení obsahu ve vašich stránkách a příspěvcích v editoru Gutenberg WordPress. Pomáhá vám organizovat obsah a vytvářet vizuálně atraktivní stránky s různými sloupci a oddíly.