Seznam příspěvků

Blok „Seznam příspěvků“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje zobrazit seznam příspěvků na vašem webu. Tento blok je užitečný pro vytváření seznamů nejnovějších příspěvků, oblíbených článků nebo jakýchkoli jiných příspěvků podle vašeho výběru.

Zde je popis bloku „Seznam příspěvků“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Seznam příspěvků“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Seznam příspěvků“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Seznam příspěvků“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení zobrazení příspěvků: Po přidání bloku „Seznam příspěvků“ můžete vybrat různé kritéria pro zobrazení příspěvků, jako jsou počet zobrazených příspěvků, kategorie, štítky, řazení, datum a další.
  3. Nastavení zobrazení seznamu: Můžete také nastavit způsob zobrazení seznamu příspěvků, například jako mřížku, seznam nebo jiný styl podle vašeho výběru.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení seznamu příspěvků pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je seznam příspěvků zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Seznam příspěvků“ je užitečný pro zobrazení dynamického obsahu na vašem webu a umožňuje uživatelům snadno procházet a objevovat různé příspěvky. Můžete ho využít pro vytváření různých seznamů příspěvků na domovské stránce, v boční liště, na stránce archivu nebo jinde podle potřeby.