Seznam rubrik

Blok „Seznam rubrik“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje zobrazit seznam všech rubrik (kategorií) na vašem webu. Tento blok poskytuje užitečný přehled všech dostupných kategorií a umožňuje uživatelům snadno procházet obsah podle témat.

Zde je popis bloku „Seznam rubrik“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Seznam rubrik“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok seznamu rubrik, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Seznam rubrik“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení zobrazení seznamu rubrik: Po přidání bloku „Seznam rubrik“ můžete upravit nastavení zobrazení seznamu rubrik, jako je počet zobrazených rubrik, způsob třídění rubrik (abecedně, podle data atd.) a další.
  3. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou rubriky zobrazeny tak, jak jste zamýšleli, a že uživatelé mohou snadno procházet dostupné kategorie.

Blok „Seznam rubrik“ je užitečný pro webové stránky nebo blogy s mnoha různými kategoriemi obsahu. Pomáhá uživatelům snadno procházet obsah podle témat a najít obsah, který je pro ně zajímavý.