Seznam stránek


Blok „Seznam stránek“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje zobrazit seznam stránek na vašem webu. Tento blok automaticky zobrazuje seznam vašich stránek, které jste vytvořili v administraci WordPressu, a umožňuje uživatelům snadno procházet různé části vašeho webu.

Zde je popis bloku „Seznam stránek“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Seznam stránek“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok seznamu stránek, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Seznam stránek“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení způsobu zobrazení: Po přidání bloku „Seznam stránek“ můžete vybrat, zda chcete zobrazit pouze názvy stránek, nebo také jejich náhledové obrázky a popisy.
  3. Přizpůsobení počtu zobrazených stránek (nepovinné): Můžete také nastavit, kolik stránek chcete zobrazit v seznamu.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení seznamu stránek pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou stránky zobrazeny tak, jak jste zamýšleli.

Blok „Seznam stránek“ je užitečný pro uživatele, kteří chtějí poskytnout návštěvníkům snadný přístup k různým částem svého webu. Pomáhá udržovat obsah strukturovaný a umožňuje uživatelům snadno najít různé stránky na webu.