Shluk štítků


Blok „Shluk štítků“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje zobrazit skupinu štítků (tagů) na vašem webu. Tento blok slouží k seskupení a zobrazení různých štítků dohromady na stránce nebo v příspěvku, což může být užitečné pro organizaci obsahu podle témat či kategorií.

Zde je popis bloku „Shluk štítků“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Shluk štítků“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok shluku štítků, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Shluk štítků“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení zobrazení: Po přidání bloku „Shluk štítků“ můžete upravit zobrazení štítků, jako je jejich počet na řádek, způsob řazení nebo zda mají být zobrazeny jako seznam nebo mřížka.
  3. Výběr štítků: Zvolte štítky, které chcete zahrnout do shluku. Tyto štítky budou zobrazeny na stránce nebo v příspěvku ve skupině podle vašeho nastavení.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení shluku štítků pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou štítky zobrazeny tak, jak jste zamýšleli, a že usnadňují navigaci a procházení souvisejícího obsahu.

Blok „Shluk štítků“ je užitečný pro organizaci obsahu na vašem webu a umožňuje uživatelům snadno najít související příspěvky nebo stránky na základě témat či kategorií. Pomáhá zlepšit uživatelskou přívětivost a navigaci na webu a usnadňuje objevování obsahu pro vaše čtenáře.