Smyčka dotazů


Blok „Smyčka dotazů“ (anglicky „Query Loop“) v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit seznam příspěvků, stránek nebo jiných typů obsahu na vašem webu. Tento blok umožňuje vyhledat a zobrazit obsah na základě určitých kritérií a podmínek.

Zde je popis bloku „Smyčka dotazů“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Smyčka dotazů“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Smyčka dotazů“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Smyčka dotazů“ a klikněte na něj.
  2. Nastavení dotazu: Po přidání bloku „Smyčka dotazů“ můžete nastavit různé parametry dotazu, jako je typ obsahu (například příspěvky, stránky, vlastní typy příspěvků), počet zobrazených položek, řazení, filtry a další.
  3. Nastavení zobrazení: Dále můžete nastavit způsob zobrazení obsahu, například mřížka, seznam nebo jiné možnosti stylu zobrazení.
  4. Upravení stylu (nepovinné): Pokud chcete, můžete upravit styl zobrazení obsahu pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je obsah zobrazen tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídá vašim požadavkům.

Blok „Smyčka dotazů“ je užitečný pro dynamické zobrazování obsahu na vašem webu na základě určitých kritérií a filtrů. Můžete ho použít například pro zobrazení nejnovějších příspěvků, oblíbených produktů, událostí nebo jiných dynamických seznamů obsahu. Pomáhá vytvořit interaktivní a přizpůsobený obsah pro vaše uživatele.