Štítky


Blok „Štítky“ v editoru Gutenberg WordPress umožňuje zobrazit seznam štítků (tags), které jsou přiřazeny příspěvku. Štítky jsou klíčová slova nebo fráze, které popisují obsah příspěvku a pomáhají čtenářům snadněji najít související obsah na webu.

Zde je popis bloku „Štítky“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Štítky“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok „Štítky“, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Štítky“ a klikněte na něj.
  2. Zobrazení seznamu štítků: Blok „Štítky“ automaticky zobrazí seznam štítků, které jsou přiřazeny příspěvku, ke kterému je blok připojen.
  3. Nastavení formátu (nepovinné): Můžete upravit styl zobrazení seznamu štítků pomocí vlastního CSS, aby lépe odpovídal designu vašich stránek.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou štítky zobrazeny tak, jak jste zamýšleli, a že odpovídají vašim požadavkům.

Blok „Štítky“ je užitečný pro zobrazení klíčových slov nebo frází, které popisují obsah příspěvku a umožňují čtenářům snadněji najít související obsah na webu. Poskytuje prostředky pro lepší organizaci obsahu a zlepšuje uživatelský zážitek.