Tlačítka


Blok „Tlačítka“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vložit jedno nebo více tlačítek do vašeho obsahu. Tento blok je užitečný pro vytváření volání k akci, odkazů na další stránky nebo příspěvky, stahování souborů a mnoho dalších funkcí, které vyžadují interakci od uživatelů.

Zde je popis bloku „Tlačítka“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Tlačítka“: Klikněte na místo, kam chcete vložit tlačítka, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Tlačítka“ a klikněte na něj.
  2. Přidání tlačítek: Po přidání bloku „Tlačítka“ klikněte na tlačítko „+ Přidat tlačítko“, abyste přidali první tlačítko. Pokud chcete přidat více tlačítek, klikněte na tlačítko „Přidat tlačítko“ pro každé další tlačítko.
  3. Upravte text a odkaz tlačítek: Po přidání tlačítek můžete upravit text tlačítek a přidat odkazy, na které se má přejít po kliknutí na tlačítko. Můžete také nastavit odkaz tak, aby otevřel nové okno prohlížeče nebo zůstal v aktuálním okně.
  4. Upravte styl tlačítek (nepovinné): Blok „Tlačítka“ vám umožňuje upravit styl tlačítek, jako je barva pozadí, barva textu, zarovnání, zaoblení rohů a další možnosti stylizace.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že jsou tlačítka správně vložena a zobrazují se tak, jak jste zamýšleli.

Tímto způsobem můžete snadno vložit tlačítka do vašeho obsahu pomocí bloku „Tlačítka“ v editoru Gutenberg WordPressu. Tlačítka jsou skvělým způsobem, jak zvýraznit akce nebo odkazy a zapojit uživatele do interakce s vaším obsahem.