Vlastní HTML

Blok „Vlastní HTML“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vložit vlastní HTML kód přímo do vašeho obsahu. Tento blok je užitečný pro pokročilé úpravy a přizpůsobení vašich stránek pomocí vlastního kódu HTML, CSS nebo JavaScript.

Zde je popis bloku „Vlastní HTML“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Vlastní HTML“: Klikněte na místo, kam chcete vložit blok vlastního HTML, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Vlastní HTML“ a klikněte na něj.
  2. Vložení vlastního HTML kódu: Po přidání bloku „Vlastní HTML“ můžete přímo do editoru napsat nebo vložit váš vlastní HTML kód. To může zahrnovat jakýkoli platný HTML kód, CSS styly nebo JavaScript kód podle vašich potřeb.
  3. Upravte styl a funkčnost (nepovinné): Můžete také upravit styl a funkčnost vašeho vlastního HTML kódu pomocí CSS stylů nebo JavaScriptu. To vám umožní plně přizpůsobit vzhled a chování vašeho obsahu.
  4. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že váš vlastní HTML kód je správně zobrazen a funguje tak, jak jste zamýšleli.

Blok „Vlastní HTML“ je užitečný pro pokročilé uživatele WordPressu, kteří potřebují vložit vlastní kód přímo do svých stránek nebo příspěvků. Umožňuje vám plně přizpůsobit obsah vašich stránek podle vašich potřeb a požadavků.