Zásobník

Blok „Zásobník“ v editoru Gutenberg WordPressu umožňuje vytvářet strukturu vaší stránky pomocí vertikálních sloupců, což je základní prvek pro organizaci obsahu do různých částí a sloupců.

Zde je popis bloku „Zásobník“ a jeho použití:

  1. Přidání bloku „Zásobník“: Klikněte na místo, kde chcete vložit blok zásobníku, a poté klikněte na tlačítko s plusovým symbolem v horní části editoru nebo použijte klávesovou zkratku „/“. Vyhledejte blok „Zásobník“ a klikněte na něj.
  2. Výběr rozložení zásobníku: Po přidání bloku „Zásobník“ vyberte požadované rozložení pro zásobník. Můžete vybrat jednoduchý zásobník s jedním řádkem nebo složitější rozložení s více řádky.
  3. Přidání obsahu do řádků: Po výběru rozložení zásobníku můžete začít přidávat obsah do jednotlivých řádků. Klikněte na každý řádek a přidejte obsah pomocí bloků nebo textu podle vašich potřeb.
  4. Upravte styl zásobníku (nepovinné): Blok „Zásobník“ vám může poskytnout možnosti úpravy stylu, jako je nastavení pozadí, ohraničení, odstupů a dalších vizuálních vlastností řádku.
  5. Zkontrolujte náhled: Vždy zkontrolujte náhled stránky nebo článku, abyste se ujistili, že je obsah v řádku správně uspořádán a zobrazuje se tak, jak jste zamýšleli.

Blok „Zásobník“ je základním stavebním prvkem pro vytváření komplexních rozložení obsahu ve vašich stránkách a příspěvcích v editoru Gutenberg WordPress. Pomáhá vám organizovat obsah a vytvářet vizuálně atraktivní stránky s různými sloupci a oddíly.